Pažymos generavimas ugdymo įstaigų pedagogams

 Konkursas "Nusipieškk sau kojinytes" 2020

Piešinio registracijos ir Pažymos generavimo ugdymo įstaigų pedagogams formas rasite www.skinija.lt/konkursas . Neregistruoti piešiniai konkurse nedalyvaus. Pažymos pedagogams bus siunčiamos tik el. paštu.

Mokytojams, kurie užpildė Pažymos generavimas ugdymo įstaigų pedagogams formą, pažymas išsiųsime iš karto, kai gausime klasės/grupės, su kuria jie dalyvauja konkurse, piešinius. Pildydami pažymos generavimo formą atidžiai įveskite informaciją, naudokite lietuviškus simbolius. Pažymos bus generuojamos automatiškai iš tų duomenų, kuriuos suvesite, todėl informacija tikrinama nebus.

Pedagogai, kurie su mokiniais/ugdytiniais dalyvauja konkurse ir pageidauja gauti pažymą apie dalyvavimą, prašome užpildyti žemiau esančius langelius:

*Pažyma sugeneruojama ir išsiunčiama nurodytu el. p. adresu tik gavus grupės piešinius ir patvirtinus UAB „Skinija“ atstovui.

 Duomenys renkami pažymų išrašymo tikslu. Asmenys, suvesdami savo duomenis sutinka, kad UAB "Skinija" juos tvarkytų pagal įstaigoje patvirtintas asmens duomenų tvarkymo taisykles.